fbpx

Käru muuseumi äriplaani koostamine ja webilehe uuendamine

Projekti eesmärk on luua korralik äriplaan koos finantsprognoosidega teenuste pakkumiseks ja teha uue Käru muuseumi webileht, kus on mugav broneerida külastamis aega ja kõik teenused on kirjeldatud.

Käru Muuseum alustas oma tegevust aastal 2012 eesmärgiga vähendada tarbimist, säilitada ajalugu, taastada vanu traditsioone, hoida mälestusi. Meie muuseumi kollektsioonist enamik on päästetud prügilast, me oleme taastanud sadu vanu asju ning oleme näinud paljusid inimesi õnnelikena nähes taas oma lapsepõlve mänguasju, kärusid või muid unustatud asju. Muuseum asub Järvamaal Käru alevikus,1900. aastal ehitatud Raudteejaama hoones (mis on osaliselt meie poolt restaureeritud) ja 1915.a ehitatud ja 2008.a. restaureeritud Raudtee aidas, mõlemad majad me rendime. Muuseum töötab vabatahliku töö alusel, meil on kokku 8 aktiivset vabatahtlikku, kes töötavad giididena, restaureerijatena. arhiveerijatena jne. Kui me korraldame talgud, siis osaleb üle 30 inimest Käru alevikust. Kogukond on väga uhke, et Kärus asub meie muuseum. Käru Muuseumi kui kärude ja vankrite muuseumi avalikkusele avamine toimus 20.12.2018. Aastal 2019 külastas muuseumi umbes 1500 inimest, aastal 2020 umbes 1880 inimest, 2021.a ca 5000 inimest.

Käru muuseumi liikmed  ja vabatahtlikud kohtusid kevadel, selleks et arutleda Käru Muuseumi plaane. Kohtuvad. Sergei Trofimov aprillis juba hakkas tegelema Käru Muuseumi lehekülje koostöös Georg Bogdanoviga. Juba juunis oli uus kodulehekülg valmis. Hetkel me täendame ja uuendame seda. Hetkel töötab koduleht viies keeles, kus saab tähtsam info Käru muuseumi kohta lugeda eesti, vene, inglise, läti ja soome keeles. Imre Toodu aitas koostada äriplaani, aga lõplikult seda plaani tegid Sergei Trofimov ja Aljona Suržikova koostöös Käru kogukonnaga. 

Jaanipäeval laval Aljona Suržikova rääkis uuest kodulehest.

Kodulehe loomisel osales disainer Diana Didyk, kes kujundas uue lehekülje. Diana on ka Käru Muuseumi logo autor ja Käru Muuseumi suur sõber. 

Projekti „Käru muuseumi äriplaani koostamine ja webilehe uuendamine“ toetab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital. Toetussumma on 2635,76 EUR.

kysk logo ee
DSC08989
Telli uudiskirjad

Ole esimene, kes saab teada meie eelseisvatest näitustest, üritustest ja muudest tegevustest.

Oleme sotsiaalsetes võrgustikes
Jälgi meid.