fbpx

Kerro Residents

KERRO RESIDETS

Kerro residents pakub majutust ajaloolistes korterites, ühistoitlustuse teenuseid ja konverentsisaale, samuti kinotööndusele orienteeritud kunstiresidentsi ning pikaajalise montaaži võimalust. Kerro residents on Kärude muuseumi osaks ning paikneb Kesk-Eestis Käru asulas.  

ASUKOHT: Käru, Eesti

– 80 km kaugusel Tallinnast

– kohale võib sõita rongiga (umbes 1 tund Tallinna peamisest raudteejaamast)

– 100 meetrit Käru rongipeatusest (Tallinn-Türi, Tallinn-Viljandi suunal)

– Coop kaupluse kõrval

NUMBRID:

– 4 korterit 16 inimesele 

– Ürituste korraldamise plats 30 inimesele 

MUGAVUSED:

– Montaažarvuti | Personaalarvuti 27-tolliste  monitoridega, JBL heli 

– Projektor

MAJUTUS

Sooritage üks ajareis Kerro residentsi, kus ajalugu elustub meie unikaalsetes ja hoolikalt restaureeritud ajaloolistes korterites. Sukelduge 1920-date, 1930-date, 1960-date ja 1980-date aastate hurmavasse õhkkoda, meie aga toome teid tagasi iga epohhi glamuuri ja lummusesse. Hallitage end meie 2-toaliste korterite hubasusega, milledest igaüks on luksuslikult projekteeritud, sukeldamaks teid vastava perioodi erilisse stiili. Iga nurgake on kaunistatud hoolikalt valitud dekoori ja mööbliga, kajastades aja olemust ning võimaldades teil kogeda minevikku, nautides samaaegselt kaasaegseid mugavusi. Olgu te siis ajaloo entusiast, arhitektuuri kummardaja või otsite lihtsalt unikaalset puhkust, pakub Kerro residents võrreldamatuid muljeid. Ühinege meiega, meenutamaks minevikku ja nautimaks oleviku hubasust. Teid ootab ees tavatu reis. Broneerige majutus juba täna ja saagu teist osake Kerro residentsi ajaloost. Esimesel korrusel asuvad salongid sobivad ühiskondlikeks üritusteks, sellised kui seminarid, ühtede või teiste ürituste tähistamine. Sukelduge Kärude muuseumi ekskursiooni raames meie ajalooliste korterite lummusesse või rentige neid teie erilise puhkuse jaoks. Suviti majutame kuni 16 külalist (+ telkide kasutamise võimalus). Ürituste korraldamiseks vajalik plats 30 inimesele.  

TOITLUSTUS

Pakume rühmade toitlustust. 

Konverentsikeskus 30-le osalejale, Kaminasaal – 50-60-le inimesele. Eelneva tellimuse põhjal pakume toitlustamist nii ruumis, kui avatud õhu käes.  

KUNSTIRESIDENTRI PROGRAMM

Kerro Residency programm on suunatud visuaalse kunsti ja kino valdkonna rahvusvaheliste kunstnike ja kinematografistide toetamisele. Meie eesmärk – toetada kunstnike vahelist koostööd. Kerro Residency pakub kohta elamiseks, tööks, presentatsioonide korraldamiseks, mõtisklemiseks ja arutlustes osalemiseks.  

RESIDENTSIS OSALEMISE TELLIMUSE ESITAMINE

Esitada tellimus residentsi kutsutud artistina võib läbi meie avatud tellimuste konkursi või ühe meie koostööpartneri soovituste kaudu. Korraldamise kuupäevad ja tähtajad avaldame lähiajal.